Catio vital Lift miostimulācija

Kompānijas Mary Cohr (Francija)Catio Lift Vital – Spēcīgs liftinga efekts caur muskuļu stimulāciju! Unikāla aparātprocedūra, kas vienas stundas laikā pilnībā pārveidos Jūsu seju. Procedūra piešķir Jūsu ādai dabisku starojumu un efektīvi atjauno jebkuru ādas tipu. Rezultāts: āda tiek dziļi attīrīta, toksīni tiek izvadīti uz ādas virsmu. Poras savelkas, noregulējas tauku dziedzeru darbība. Atjaunojas vienmērīga sejas krāsa. Āda piepildās ar enerģiju uz spēcīgu bioloģiski-aktīvu komponentu rēķina. Rezultāts ir redzams uzreiz pēc procedūras.

Aparātam CatioVital Lift ir vairākas funkcijas:

Dziļa ādas attīrīšana ar termomaskas palīdzību
Speciāla termiska maska, kas pieslēgta pie aparāta, nodrošina dziļu ādas attīrīšanu šūnu līmenī, izslēdzot agresīvu un traumējošu iedarbību uz ādu.
Maska nedaudz sakarst (ir paredzēti dažādi temperatūras režīmi, ņemot vērā Jūsu ādas jutību) un sekmē delikātu poru atvēršanos, lai izvadītu no tām visus toksīnus, komedonus (“melnos punktus”), no kuriem ir viegli atbrīvoties pateicoties attīrošajai Želejai.
Termomaska tiek izmantota kopā ar speciālo attīrošo Želeju, kas temperatūras paaugstināšanās ietekmē iekļūst dziļi ādā un izšķīdina piesārņojumus.
Vienlaikus uzlabojas mikrocirkulācija, aktivizējas ādas piesātināšanās ar skābekli, notiek ādas audu detoksikācijas process.

Rezultāts:
Atjaunojas ādas elpošana, tā ir gatava pilnvērtīgai aktīvo atjaunojošo un kopjošo komponentu uzņemšanai.
Ādas poras ir labi ir attīrītas no piesārņojumiem un toksīniem, pazūd komedoni. Paplašinātās poras savelkas, bet tauku dziedzeru darbība normalizējas. Āda ir tīra un svaiga.

Jonizācija (ādas piesātināšana ar aktīvajiem komponentiem)
Intensīva atjaunojoša ādas kopšana ar jonizācijas funkciju ir iesakāma uzreiz pēc dziļas ādas attīrīšanas, lai turpmāk atjaunotu veselīgu ādas stāvokli.
Jonizācija sekmē aktīvo komponentu nonākšanu dziļajos ādas slāņos, nodrošinot maksimālu un ātru efektu.
Kosmetologs strādā ar elektrodiem ar speciālu jonizētu Želeju-Koncentrātu, kas atbilst Jūsu ādas tipam (regulējošs taukainai ādai, mitrinošs un nomierinošs, pretgrumbu, pigmenta plankumus balinošs).

Rezultāts:
Ārējais izskats un ādas stāvoklis uzlabojas jau pēc pirmā skaistuma seansa. Atjaunojas veselīgs ādas līdzsvars. Seja izskatās svaiga un atpūtusies, sīkās grumbiņas pazūd.
Muskuļu tonizācija un sejas audu drenāža – liftings bez operācijas
Unikālā Mary Cohr sejas muskuļu stimulācijas metode. Komfortablu strāvas impulsu ietekmē notiek ”slinko” sejas muskuļu saraušanās, acu un kakla kontūras. Pateicoties šādam speciālajam treniņam ātri uzlabojas muskuļu tonuss, tie nostiprinās, savelkas, balstot arī ādas audus. “Problemātiskās vietas” (vaigi, dziļās krokas, “dubultzods”, kakls) manāmi savelkas, atgriežas zaudētais izteiktais sejas ovāls.

Rezultāts:
Acumirklīgs un ilgstošs liftinga efekts, sejas ovāla korekcija un “dubultzoda” novēršana. Paceļas uzacu līnija un lūpu kaktiņi, izlīdzinās grumbas uz pieres un starp uzacīm,dziļās grumbas un deguna-mutes krokas.

Acu kontūru Anti – age kopšana
CatioVital Lift aparāts ļauj veikt acu kontūru mērķa anti – age kopšanu ar speciāliem līdzekļiem, kas radīti tieši šai maigajai un jutīgajai zonai.

Rezultāts:
Izlīdzinās grumbas, “zosu ķepiņas”, manāmi minimizējas “tumšie loki”, pazūd tūska un noguruma pēdas.
”Smagie” augšējie plakstiņi un uzacu līnija paceļas, skatiens paveras un kļūst mirdzošs, bet seja kopumā izskatās daudz jaunāka!
Pēc procedūru kursu blefaroplastika (ķirurģiska plakstiņu korekcija) Jums nebūs nepieciešama!