Revolucionāra LPG lipomasāža

Revolucionāra LPG lipomasāža, oriģināla iekārta!Tvirts, vesels ķermenis bez celulīta un liekiem taukiem!
Patīkami, bez sāpēm un efektīvi!

  • LPG masāža likvidē celulītu un tauku veidojumus, kā arī stiprina muskuļus un veicina šlakvielu izvadīšanu no organisma, tādējādi jūsu āda kļūst tvirta un elastīga. Izejot pilnu LPG masāžas kursu (10-20 seansi ar intensitāti 2 reizes nedēļā, atkarībā no ķermeņa īpatnībām), jūs būsiet pārsteigta, cik precīzas kļuvušas kontūras un cik gluda kļuvusi āda vietās, kur kādreiz bija „apelsīna miza”.
  • LPG masāža, kas ir ērta un nesāpīga procedūra, tiek veikta ar Francijā ražoto un pasaulē patentēto LPG aparātu, kas ļauj likvidēt arī sevišķi noturīgus taukus, kuri nepadodas diētām un fiziskiem vingrojumiem

Endermoloģija ir kļuvusi par īsto revolūciju estētiskās medicīnas jomā, jo vienas procedūras laikā tiek risināts pilns ķermeņa estētisko problēmu loks – celulīta ārstēšana, taukaudu apjoma mazināšana, ķermeņa kontūru modelēšana, izstieptas un ļenganas ādas laukuma mazināšana.

Šodien endermoloģija ir visizpētītākā estētiskās medicīnas tehnoloģija, kuras efektivitāte ir pierādīta ar daudziem zinātniskiem pētījumiem.
Endermoloģija ir trīsdimensionāla mehāniskā iedarbība uz mīkstajiem audiem (ādu, zemādas tauku slāni). Procedūras laikā ķermeņa audus apstrādā ar speciālu vakuum-rulīšu manipulu. Vakuums satver un notur ādas kroku, bet motorizētie rulīši apstrāda to dažādos virzienos ar dažādiem ātrumiem (LPG kompānijas patents), izveidojot dažādus kroku veidus. Procedūras izpildīšanu nodrošina trīs darba režīmi, kas ir atkārīgi no ādas kroku veida.

Kosmētiķes starptautiskā līmenī un darba pieredzi. LPG sertifikāts. Individuāla pieeja.

Īpaša cena 35 min tikai 19.00 EUR
50 min tikai 25.00 EUR

Abonements 35min x 10 seansi tikai 180.00 EUR

Abonements 50min x 10 seansi tikai 220.00 EUR