Revolucionāra LPG lipomasāža

Revolucionāra LPG lipomasāža.
Oriģināla  iekārta – Cellu m6 Keymodule.
Tvirts un slaids augums bez celulīta un liekā svara !

Patīkama , saudzīga un nesapīga procedūra, kura palīdz  efektīvi cīnīties  ar nevēlamiem tauku uzkrājumiem , celulītu un lieko svaru .

  • LPG masāža likvidē celulītu un tauku uzkrājumus , nostiprina muskuļus un veicina šlakvielu izvadīšanu no organisma, tādējādi jūsu āda kļūst tvirta un elastīga.
  • Izejot pilnu LPG masāžas kursu (10-20 seansi ar intensitāti 2 reizes nedēļā, atkarībā no ķermeņa īpatnībām), jūs būsiet pārsteigta, cik izteiktas kļuvušas kontūras un cik gluda kļuvusi āda vietās, kur kādreiz bija „apelsīna miza”.
  • LPG masāža ir saudzīga un nesāpīga procedūra , kura tiek  veikta ar Francijā ražoto un pasaulē patentēto LPG aparātu, kas ļauj likvidēt arī sevišķi noturīgus taukus, kuri nepadodas diētām un fiziskiem vingrojumiem.

Endermoloģija ir kļuvusi par īsto revolūciju estētiskās medicīnas jomā, jo vienas procedūras laikā tiek risināts pilns ķermeņa estētisko problēmu loks – celulīta ārstēšana, taukaudu apjoma mazināšana, ķermeņa kontūru modelēšana, izstieptas un ļenganas ādas laukuma mazināšana.

Šodien endermoloģija ir visizpētītākā estētiskās medicīnas tehnoloģija, kuras efektivitāte ir pierādīta ar daudziem zinātniskiem pētījumiem.
Endermoloģija ir trīsdimensionāla mehāniskā iedarbība uz mīkstajiem audiem (ādu, zemādas tauku slāni). Procedūras laikā ķermeņa audus apstrādā ar speciālu vakuum-rulīšu manipulu. Vakuums satver un notur ādas kroku, bet motorizētie rulīši apstrāda to dažādos virzienos ar dažādiem ātrumiem (LPG kompānijas patents), izveidojot dažādus kroku veidus. Procedūras izpildīšanu nodrošina trīs darba režīmi, kas ir atkārīgi no ādas kroku veida.

Kosmētiķes starptautiskā līmenī un darba pieredzi. LPG sertifikāts. Individuāla pieeja.

Īpaša cena :

35 min ( problēmzonas )- tikai 23.00 EUR
50 min ( viss ķermenis )- tikai 27.00 EUR

Abonements 35min x 10 seansi tikai 210.00 EUR 

Abonements 50min x 10 seansi tikai 240.00 EUR

LPG tērpa īre – 2.00 EUR / seanss

Individuāls LPG tērps – 25.00 EUR

LPG masāža sejai :

30min – tikai 20.00 EUR 

60 min – tikai 30.00 EUR

P.S. LPG masāža pieejama tikai Tērbatas 50