DIOŽU LĀZEREPILĀCIJA

Lāzerepilācija sievietēm – visefektīvākā un drošākā nevēlama apmatojuma likvidēšanas metode. Runājot medicīniskajā valodā – matiņu folikulu iznīcināšana un folikulu barojošu vadu aizkausējums.

Vizuālais efekts ir pamanāms uzreiz pēc pirmās procedūras, un tas nav salīdzināms ar rezultātu pēc matu skūšanas: samtaina āda bez melniem augošu matu punktiem, bez apsārtuma un kairinājuma, gluda un maiga

Ātri
Jau pēc pirmās procedūras redzamie matiņi palēnina augšanu un sāk izkrist.

Droši
Lāzerepilācija nerada negatīvu ietekmi uz Jūsu ķermeni.

Bez sāpēm
Īpaša mūsu iekārtu dzesēšanas sistēma padara šo procedūru nesāpīgu.

Darbības princips

Lāzers, izstarojot gaismas vilni 808 nm, iznīcina melanīnu, ko satur folikulas un matu stiebri. Šī gaismas zibspuldze padara ādu gludu un zīdainu. Ierīce ir aprīkota arī ar mūsdienīgāko dzesēšanas sistēmu, kas padara procedūru pēc iespējas nesāpīgāku.

Ieradoties Art Esthetic centrā, Jūs varat pilnībā uzticēties mūsu speciālistiem, kuri pastāvīgi pilnveido savas zināšanas, apmeklējot apmācības kursus. Visiem specialistiem ir augsta kvalifikācija, ļaujot veikt lāzerepilāciju pēc iespējas efektīvāk, ņemot vērā ādas un matu tipu individualitāti.

Sagatavošanās procedūrai

Dārgās meitenes, vairumā gadījumu pirms lāzerepilācijas procedūras nav nepieciešama speciālā sagatavošana, tomēr, lai sasniegtu maksimālu efektu, mēs iesakām ievērot šos vienkāršos noteikumus:

 • neapmeklējiet pludmali vai solāriju 2 nedēļas pirms procedūras;
 • 2-4 nedēļu laikā pirms lāzerepilācijas kursa uzsākšanas ir jāpārtrauc matu noņemšana jebkādā veidā (vasks, šugarings, pincete, mehāniskais epilators, utt.);
 • 1 dienu pirms salona apmeklēšanas vai apmeklēšanas dienā veiciet skūšanās procedūru ar parastu skuvekļi – (procedūra tiek veikta tikai uz gludas ādas);
 • tieši pirms procedūras notīriet ādu uz tām ķermeņa daļām, kur tiks veikta epilācija – nav nepieciešams izmantot dezodorantu, tonālo krēmu, utt.

Pēc diožu lāzerepilācijas procedūras, sievietes ādai ir nepieciešams atjaunošanas periods, tāpēc lūdzu:

 • atturieties no sejas dziļa pīlinga, ja procedūra tika veikta uz sejas;
 • nelietojiet epilācijas līdzekļus, kas saistīti ar matu noņemšanu ar sakni (vasks, pincete, šugarings vai mehāniskais epilators).

Divu nedēļu laikā nesauļojieties saulē vai solārijā.

Kas notiks pēc procedūras?

 • Lāzerepilācijas efektivitāti pierāda daudzu gadu prakse.
 • Vismodernākais un drošākais lāzers šādai procedūrai ir diožu lāzers, ko mēs izmantojam.
 • Jau pēc pirmās epilācijas procedūras tiek iznicināti vismaz 20% matu folikulu apstrādātajā ķermeņa daļā. Turpmākās procedūras ļauj saglabāt rezultātu, un katras procedūras laikā tiek iznicināti vismaz 15-20% matu folikulu.
 • Epilācijas procedūra tiek atkārtota līdz pilnīgai matu augšanas pārtraukšanai. Nepieciešamo procedūru skaits un to intervāli ir atkarīgi no pacienta matu struktūras. Dažādām ķermeņa daļām var būt nepieciešams atšķirīgs procedūru atkārtojumu skaits, tomēr vidēji kurss paredz apmēram 6 – 8 procedūras sievietēm un 8 – 12 procedūras vīriešiem ar 5-6 nedēļu intervālu.

Vai lāzerepilācija var atbrīvot no apmatojuma uz visiem laikiem?

Var. Procedūras laikā temperatūra iznīcina folikulu, bez kura matu augšana nav iespējama. Bet dažreiz atkal parādās sīki matiņi – tos var likvidēt jau punktēti.

Diožu epilācijas priekšrocības

Lāzerepilācijas procedūru efektivitāte ir tieši atkarīga no aparāta, kurā tos veic. Šobrīd tirgū ir pieejami četri lāzeri ar dažādiem viļņu garumiem:

– Rubīna (694 nm)
– Aleksandrīta (755 nm)
– Diožu (808 nm)
– Neodīma (1064 nm)

Diožu lāzers ir pamatoti uzskatīts par vislabāko, jo tas fokusē starus uz nepieciešamo iekļūšanas dziļumu. Izmantojot diožu lāzeri, nav tādas ādas sildīšanas kā citu lāzeru izmantošanas laikā, kad var rādīties apdegumi.

Diožu lāzeri var veiksmīgi izmantot jebkuras krāsas matu likvidēšanai (izņemot sirmos matus), un uz visiem ādas fototipiem: no gaiša skandināvu līdz tumšā afrikāņu.

Kā darbojas lāzers?

Lāzerepilācijas darbības princips ir balstīts uz šaurā pareizā garuma gaismas viļņu kūļa iedarbības uz matu folikula. Iekļaujot 2-3 mm dziļumā no ādas virsmas, viļņi kiedarbojas tikai uz matu folikulām (matu saknēm) un nekādā veidā neskar pārējās epidermas šūnas.

Lāzerepilācijas laikā matos esošais melanīns absorbē uz to vērsto gaismu (lāzera zibspuldzes), kas noved pie matu sildīšanas no matu folikulu iekšpuses un turpmākās folikulu iznīcināšanas.

Šāda iedarbība izraisa matiņu izkrišanu kopā ar sakni, nesāpīgi un vairākiem gadiem, līdz folikulu dabiskas atjaunošanās. Visi matiņi aktīvajā augšanas fāzē (redzami uz ādas virsmas) izkrīt 2 nedēļu laikā pēc pirmās procedūras. Pārējie matiņi, kas procedūras laikā bija neaktīvajā augšanas fāzē vai augšanai sagatavošanas procesā, tiek likvidēti atkārtotu procedūru laikā (kopē 6-10 procedūras) – kad tie kļūst redzami uz ādas virsmas un tādējādi ir pieejami lāzerepilācijas iedarbībai.

Kam ir domāta lāzerepilācija

Diožu lāzerepilācija nodrošina ne tikai estētisku skaistumu un ievērojamu ikdienas ķermeņa kopšanas procedūru atvieglošanu. Ir gadījumi, kad šāda epilācija var būt vienīgais risinājums, kā tikt vaļā no nevēlama apmatojuma, jo klasiskās matu likvidēšanas metodes vienkārši nav piemērojamas konkrēta pacienta individuālo īpašību dēļ.

Piemēram, ja:

 • Jūsu matiņi aug ātri un bagātīgi
 • depilācijas procedūras (bioepilācija) izraisa sāpes vai ādas kairinājumu
 • Jums ir daudz ieaugušu matiņu
 • Jums ir folikulīts (matu folikulu iekaisums)

Visos šajos gadījumos lazerepilācija palīdzēs Jums atbrīvoties no nepatīkamām sajūtām, lieka apmatojuma un ievērojami vienkāršot un atvieglot Jūsu dzīvi

Kontrindikācijas procedūras veikšanai!

Pirms pierakstīšanās procedūrā, noteikti izlasiet sekojošu kontrindikāciju sarakstu, kad lāzerepilāciju neveic:

 • grūtniecība un zīdīšana
 • patiesais fotodermatīts
 • herpes, psoriāze vai keloīdās rētas apstrādāšanai paredzētajā ķermeņa daļā
 • matainās dzimumzīmes apstrādāšanai paredzētajā ķermeņa daļā
 • vairākas dzimumzīmes uz ķermeņa
 • asins recēšanas traucējumi (leikēmija)
 • dažādi diabēta veidi
 • onkoloģiskās slimības
 • hormonālo un dažu pretsāpju līdzekļu lietošana (nepieciešama obligāta konsultācija ar ārstu)
 • epilepsija
 • dažas vīrusu izraisītās slimības

pastiprināta fotosensitivitāte

ALVI PRAGUE

Čehijas uzņēmums “Alvi-Prague” specializējas modernu terapeitisko un kosmetoloģisko iekārtu ražošanā un piegādē. Mūsu darbā mēs pastāvīgi ievērojam piecus pamatprincipus:

 1. Inovācijas. Inovācija ir jebkuras attīstības pamats, tāpēc piedāvājam saviem klientiem kosmētikas līdzekļus, kas izgatavoti tikai no labākajām sastāvdaļām un materiāliem, lai nodrošinātu efektīvu ādas kopšanu ar redzamiem rezultātiem.
 2. Drošība. Šis princips galvenokārt ir saistīts ar pacientu veselību procedūru laikā, kad tiek izmantotas elektroniskās kosmētiskas ierīces. Visas mūsu ierīces ir izgatavotas saskaņā ar Eiropas Savienības tehniskajiem noteikumiem un nodrošina efektīvu un drošu vispārējo skaistumkopšanu.
 3. Klientu apmierinātība. Mēs piedāvājam produktus ar izcilu kvalitāti un nepārtraukti uzlabojam savas zināšanas un prasmes ādas kopšanā, lai pilnībā apmierinātu visas mūsu klientu vajadzības visā pasaulē.
 4. Komandas darbs. Mēs varam lepoties ar ilgu sadarbības vēsturi ar praktizējošiem ārstiem un mediķiem, profesionāliem kosmetologiem, skaistumkopšanas saloniem, kosmetoloģijas klīnikām utt., jo mēs uzskatam, ka komandas darbs ir viens no galvenajiem mūsu tirdzniecības tīkla pīlāriem.
 5. Profesionālā ētika. Profesionālā ētika ir jebkura uzņēmuma neatņemama sastāvdaļa, neatkarīgi no darbības jomas. Šis princips ir tieši saistīts ar produktu faktiskās efektivitātes (t.i., faktisko rezultātu) atbilstību norādītajām īpašībām un ar lojālām attiecībām ar klientiem un biznesa partneriem visā pasaulē.

Kāpēc tieši mēs?

1. Oriģinālo produktu kvalitāte no labi pazīstamiem ražotājiem, ko apliecina sertifikāti;
2. Iekārtu drošība un ražošana, stingri ievērojot ES noteikumus, ko apliecina atbilstīgā CE zīme;
3. Pasaules vadošās pieredzes atspoguļošana sortimentā auglīgas sadarbības rezultātā ar praktizējošiem speciālistiem medicīnas un kosmetoloģijas jomā, kas ļauj uzturēt pozīcijas inovāciju ziņā;
4. Pilnīgs klienta atbalsts, ko nodrošina uzņēmuma profesionālā komanda, tostarp apmācība par iekārtu un aprīkojuma izmantošanu ar atbilstošu sertifikātu iegūšanu;
5. Profesionālās ētikas ievērošana – produkcijai ir nodrošināta praktiska efektivitāte, tā sniedz vizuālus rezultātus un pilnībā atbilst noteiktajām funkcijām un paredzētajam mērķim;
6. Pilnīga garantijas un pēcgarantijas apkalpošana.

Visas iekārtas, ko piegādā “Alvi-Prague™”, ir marķētas ar “CE”, kas apliecina produkta atbilstību šādām ES direktīvām:

 • ES zemsprieguma direktīva (LVD) 73/23/EEC + 93/68/EEC
 • ES elektromagnētiskās saderības direktīva (EMC) 89/336/EEC + 92/31/EEC + 93/68/EEC

Atbilstība LVD un EMC direktīvām, ko apstiprina CE zīme, attiecas uz visiem iespējamiem draudiem veselībai un drošībai, tādējādi apstiprinot elektroiekārtu pilnīgu drošību lietojot tos atbilstoši paredzētajam mērķim.

Uzņēmums Alvi-Prāga saņēma arī starptautisku ISO 13485:2016 sertifikātu, kas apstiprina to, ka organizācijā tiek nodrošināta tīrība un sterili darbības apstākļi, tiek organizēta risku pārvaldīšanas sistēma, nodrošināta augsta produktu kvalitāte un atbilstība starptautiskajām prasībām, identificēti visi ar medicīnas produktiem saistīti draudi.