Efektīvais komplekss figūras korekcijai – trīs vienā: radiofrekvenču lipolize + kavitācija + endomasāža

Endomasāža, kavitācija un radioviļņi – 90 min

Trīs procedūras vienā ir efektīvākais risinājums!

Procedūrā ietilpst:
Kavitācija – likvidē liekos taukus un celulītu ar ultraskaņas palīdzību. Kavitācija sekmē tauku audu likvidēšanu, neskarot nervu šūnas, asinsvadus un limfu. Procedūras laikā tiek mīkstināti tauku veidojumi, atdalīti citi no cita, veicinot to izvadīšanu no organisma. Jūsu ķermeņa apjoms samazinās, bet āda kļūst gluda un tvirta.

Endomasāža ir viena no visefektīvākajām metodēm cīņā ar celulītu, tauku nogulsnējumu likvidēšanai uz sēžas zonas, augšstilbiem, vēdera. Efekts ir pārsteidzošs – gluda un skaista āda jau pēc dažām procedūrām.

Radiofrekvences liftings ir unikāla ādas un audu atjaunošanas tehnoloģija novecošanās pazīmju likvidēšanai un figūras korekcijai. Dziļās dermas iesildīšana un liftings stimulē dabīgu kolagēna izstrādi ādā, kas nodrošina ilgstošu atjaunināšanās efektu. Ķermenis kļūst tvirts, uzlabojas vielmaiņa un taukaudu šķelšanas procesi

Visas procedūras tiek veiktas vienā apmeklējuma reizē (trīs procedūras vienā).
Maksimāla rezultāta sasniegšanai ieteicams veikt 5-10 procedūras.

Procedūras ilgums: 90 minūtes

Kontrindikācijas: procedūru nav ieteicams veikt, ja ir grūtniecība, nieru un aknu mazspēja, smagas hroniskas vai akūtas slimības, bakteriālas infekcijas (streptodermija, stafilokoka sikoze), vīrusu infekcijas (kārpas, herpes, kontagiozs molusks) sēnīšu infekcijas, vēzis, psihiskas saslimšanas, mehāniski ādas bojājumi, flebīts, metāliskie elementi vai elektroniskie implanti.

Procedūrās tiek izmantoti augstas kvalitātes profesionālie līdzekļi aparātprocedūrām.
Trīs vienā par īpašu 40 EUR cenu (parasta šādu procedūru kompleksa cena 70 EUR)