Biorevitalizācija

Ādas revitalizācija ar hilaurona skābi sniedz ātru un skaistu atjaunojošo efektu, uzreiz palīdzot atrisināt virkni ādas problēmu. Tā palīdz īsā laika termiņā samitrināt ādu un atjaunot tās struktūru, kā arī vienlaikus stimulē fibroblastus (kolagēna un elastāna šķiedras, kas atbild par ādas tvirtumu un skaisto sejas ovālu), tajā pat laikā būdams pēc savām īpašībām izcils antioksidants.

Šī metodika uzlabo ādas krāsu, izlīdzina tās reljefu, novērš grumbu veidošanos un ādas neelastību, kā arī nevēlamus ādas savilkumus, mazina hiperpigmentācijas intensitāti un palīdz atbrīvoties no rētu pēdām.

Sejas ādas biorevitalizācija ar hilaurona skābi nesniedz nepatīkamas sajūtas tajā pat laikā, kad procedūras gaitā tiek pielietotas miniatūras adatas. Alerģisko reakciju risks šo procedūru gaitā arī ir pilnībā izslēgts, jo šī skābe ir tiešais tās skābes analogs, kuru sākotnēji satur cilvēka organisms.

Indikācijas biorevitalizācijas veikšanai

Ādas sausums, tās elastības mazinājums rodas vecuma izmaiņu dēļ, kā arī dēļ citiem iemesliem. Vēl nav radīts efektīvākais mitrinātājs par hilaurina skābi.
Sīkās grumbiņas, jebkura tipa (sausas vai taukainas) ādas stāvokļa pasliktinājums, kuru izraisījusi ultravioleta iedarbība, smēķēšana, stress u.c. Pirmo novecošanas pazīmju parādīšanās ir saistīta ar hilaurona skābes koncentrācijas samazinājumu ādā. Ādas biorevitalizācijas procedūra ir ieteicama ne tikai esošo vecuma pazīmju apkarošanai, bet arī to rašanas profilaksei.
Traumēta āda, tās atjaunošanas paātrināšanas nepieciešamība pēc lāzera iedarbības, ķīmisko pīlinga procedūru veikšanas, plastiskajām operācijām. Hilaurona skābe ir svarīgais komponents, kurš ir nepieciešams pilnvērtīgajam šūnu dalīšanas procesam, kurš aktivizējas brūču sadzīšanas laikā. Pēc traumas šis skābes koncentrācija palielinās dabīgā ceļā, bet tās papildināšana no ārpuses vēl vairāk paātrina šo ādas dzīšanas procesu.
UFO. Biorevitalizācija ir pielietojama gadījumos, kad ir nepieciešams sagatavot ādu ultravioleto staru iedarbībai, kā arī likvidēt šādas iedarbības sekas. Hilaurona skābe nodrošina šūnu aizsardzību no brīvo radikāļu ietekmes, gan arī samitrina ādu, kura intensīvi zaudē mitrumu dēļ apkārtējās vides augstas temperatūras un ultravioleta starojuma.
Ādas neveselīga krāsa, tās bālais tonis, pigmenta plankumi, tumši plankumi zem acīm. Melanīns ir ādas pigments, kas atbild par tās nokrāsas toni, bez tam izpilda arī antioksidanta funkciju. Tāpēc šie ādas apgabali, kuri tiek pakļauti spēcīgai oksidējošai iedarbībai, ir tendēti uz spēcīgāku un izteiktāku pigmentāciju. Biorevitalizācija paaugstina hiperpigmentētās zonas aizsardzību un veicina tās dabīgā toņa atjaunošanu. Ātra hiperpigmentācijas skarto ādas apgabalu atjaunošana ir sasniedzama pateicoties dažādām metodikām: pīlingam, biorevitalizācijai un melanīna veidošanu traucējošiem līdzekļiem.
Paplašinātas poras un paaugstināta tauku atdeve kopā ar taukainu un problēmām pilnu ādu. Preparātiem, kuri satur hilaurīna skābi ēteru veidā, piemīt spēja mazināt tauku dziedzeru aktivitāti.
Visu šo problēmu risinājumam revitalizācija var būt pielietota gan jau esošo problēmu ārstēšanā, gan arī ar profilakses mērķi. Bet līdz 25 gadiem nepieciešamība pēc biorevitalizācijas procedūras parasti nerodas.

Biorevitalizācijas procesa priekšrocības

Dabīgā un dziļa iedarbība. Lielākā daļa kosmētikas līdzekļu satur savā sastāvā hilaurona skābi. Tomēr, diemžēl, veicot tās uzklāšanu uz ādas virsmas tā neiesūcas dziļi ādā, ierobežojot savu iedarbību tikai uz epidermas virsējo kārtu, tādējādi tikai samitrinot šo virsmu. Veicot biorevitalizācijas procesu šī skābe nokļūst epidermas un dermas vidējos un dziļākajos slāņos, kur, būdama tās dabīgā sastāvdaļa, tā uzsāk savu iedarbību uz šūnās notiekošajiem procesiem, stimulējot kolagēna un elastīna reģenerāciju un uzlabojot starpšūnu vielas sastāvu, kas ir atbildīgs par ādas barošanos un tās mitrināšanu.
Rezultātu parādīšanās ātrums. Biorevitalizācijas veikšanas rezultāti ir pamanāmi jau pēc viena vai diviem seansiem.
Efekta ilgums. Biorevitalizācijas kursa rezultāts saglabājās 3-6 mēnešu garumā, bet dažos gadījumos – tas ir mērojams gadiem ilgi. Uzlabojas ādas elastība, mitrinājums un ādas krāsa, sīkās grumbiņas pilnībā pazūd, parādās liftinga efekts. Iegūtā rezultāta turpināšanas ilgums ir atkarīgs no cilvēka bioloģiskā vecuma un ātruma, ar kuru viņa organisms izlieto hilaurona skābi (kā arī tādiem faktoriem kā ultravioleto staru iedarbība, kopējās slimības un smēķēšana, kas paātrina hilaurona izlietojumu).

Biorevitalizācija – tikai sejas ādai?

Biorevitalizāciju ir iespējams veikt praktiski uz jebkuras sejas vai ķermeņa ādas daļas. Visbiežāk kosmetologi veic sejas ādas, kakla, dekoltē zonas un roku ādas biorevitalizācijas procedūras. Tā kā tie ir ķermeņa ādas atvērtie posmi – tie ir redzami visiem un tajā pat laikā būdami neaizsargāti ar drēbēm, tos visspēcīgāk ietekmē ārējās vides faktori – pirmkārt, saules stari, kuru pārmērīgā iedarbība provocē ādas novecošanas procesus.
Biorevitalizāciju ir iespējams veikt pat tādā delikātā apgabalā kā acu plāksnes.
Nereti sievietēm, kuras rūpīgi kopj savu ārējo izskatu, tās pazīmes, kas liecina par viņu vecumu atrodas blakus ausīm. Ādas biorevitalizācija ap ausīm arī nesagādā nekādu problēmu.
Kontrindikācijas:
• Paaugstinātais jūtīgums vai alerģija uz preparātiem ar hilaurona skābi;
• Vīruss (herpes), sēnītes vai bakteriālā ādas infekcija;
• Infekcijas avota esamība organismā;
• Grūtniecības periods (laktācija);
• Organisma autoimūnās slimības.